Попередження: Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому пристрої: Прийняти ✔

Спиртові дріжджі Angel Koji Кодзі (500 г)

Опис

Дріжджі Кодзі Ангел (Koji Angel), 500гр

Дріжджі Кодзі Ангел призначені для приготування браг без використання ферментів із солоду, крупи, борошна, пшениці та іншої сировини, що містить крохмалю. Дріжджі працюють способом «холодне оцукрювання». Це означає, що Вам не доведеться готувати (розварювати) зернову брагу перед постановкою на бродіння - тепер за вас зроблять дріжджі.

До складу дріжджів входять альфаамілаза, глюкоамілаза та фітоамілаза, що підвищує вміст спирту в бразі.

Переваги дріжджів Кодзі Ангел:

Приготування зернової браги у ємності для бродіння без попереднього приготування (варіння).

Немає необхідності в додатковому обладнанні для приготування сусла (затирочний котел, барботер).

Немає потреби в ферментах - вони вже є в дріжджах.

Економія вашого часу під час приготування браги.

Висока спиртуозність одержуваної браги. До складу дріжджів вже входять усі поживні речовини для кращого зброджування сусла.


Спосіб застосування дріжджів Кодзі:

Для приготування зернової браги на 25 л нам знадобиться 20 л води, 5 кг солоду (муки, крупи, зерна) та 50 гр. дріжджів Кодзі (дріжджі беремо з розрахунку 7-10 гр. на 1 кг сировини). У ємність для зброджування заливаємо воду, додаємо сировину (крупу, солод) та розмішуємо. У теплу (кімнатної температури) воду (приблизно 20-25 градусів) додаємо Кодзі. Після утворення піни додаємо дріжджі, розмішуємо та закриваємо ємність для зброджування та ставимо під гідрозатвор. Перші 5 днів 1-2 рази на день відкривати та перемішувати вміст. Повністю брага буде готова за 7-21 днів.

Кодзі ангел - інноваційний дріжджовий продукт у дистилятоваренні, який заощадить Ваш час - тепер Вам не потрібно варити сусло для браги. Все зброджування проходить звичним способом, як звичайні цукрові браги. Асортимент напоїв за допомогою Кодзі Ангел розширюється - можна робити віскі, напівгари та інші напої із зерна та крупи. Тепер це стало легше та простіше.

Дріжджі виходять економічними. Однієї пачки дріжджів (500 гр.) вистачить щоб отримати 250-350 літрів браги, з якої можна отримати 60 – 90 літрів готового напою.

Особливості

Тип дріжджів
:
Сухие

Відгуки про товар

Відгуків не знайдено

Повернення/обмін

Умови повернення/обміну товару:

Обмін товару проводиться за погодженням у разі виявлення недоліків у товарі під час огляду товару. Товар повинен перевірятися та оглядатися на складі перевізника.

Повернення товару здійснюється у 14-денний термін згідно із Законом 'Про захист прав споживачів'.Детальніше...

0410
495,00 грн.
В наявності
14 днів
+
BrewTime
BrewTime не лише інтернет магазин, а й виробник обладнання. Наша спеціалізація: самого...
Контакти

Місто: Київ

Наші телефони:

Графік роботи:

пн-нд: 9.00-21.00

Способи доставки
  • — Нова Пошта
  • — Самовивіз
Способи оплати
  • — Оплата на карту
  • — Безготівковий розрахунок
  • — Накладений платіж
  • — Оплата при самовивозі
Наші переваги
  • — Низька вартість за високої якості
  • — Власне виробництво
  • — Повернення і обмін