Попередження: Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому пристрої: Прийняти ✔

Зернові дріжджі Alcotec Whisky Single Strain Yeast

Опис

Зернові дріжджі Single Strain Yeast

Виробник – Великобританія, Hambleton Bard.

Опис:

За допомогою якісної сировини (меляси, зерна, солод) і цього штаму дріжджів, Ви отримаєте по істині справжній домашній віскі або бурбон, без сторонніх запахів і домішок. Тільки якісна сировина із застосуванням правильних дріжджів дає чудовий результат. Дріжджі для дистилятів Single Strain Whisky Yeast здатні ферментувати зернове сусло всього за 3-4 дні, і призначені виключно для цих цілей, при цьому міцність сусла досягає понад 12%. Після перегонки Ви отримаєте елітний продукт, який не поступається дорогою імпортною продукцією.

Виробник штаму дріжджів Single Strain Yeast - англійська компанія Hambleton Bard. Чисте і швидке бродіння зберігає всі смакові якості справжнього шотландського віскаріка. Це штам дріжджів використовують для виробництва дистилятів комерційні винокурні, та виробництва у всьому світі.

Обов'язковий компонент - фермент амілоглюкозидазу (amylogycosidase). Він здатний розщеплювати глюкозні зв'язки в крохмалі, декстринах та олігосахаридах, забезпечуючи тим самим практично повне оцукріння крохмалю, який міститься в суслі, до глюкози, яка потім піддаються збродженню за допомогою дріжджів.

Склад:

Дріжджі, поживні речовини, вітаміни та мікроелементи.

Як правильно використовувати:

Відкрийте пакет із дріжджами. Весь вміст пакету рівномірно висипати поверхнею зернового сусла. Ідеальні показники температури при бродінні – 20 – 25 градусів, простими словами – кімнатна температура. Перемішайте весь вміст через 10-15 хвилин. Для процесу зброджування найкраще використовувати харчові, пластикові ємності. (Дивіться на сайті). Скло чудовий матеріал, але багато і травм. Убезпечте себе.

Характеристики:

оптимальна температура бродіння – 18-35 °C;
міцність – до 21 %;
тривалість процесу бродіння – 2-12 днів;
вага - 73грам;
форма – сухі.
Вам сподобається м'який смак кінцевого продукту, позбавлений неприємного смаку та запаху. Тільки турбо дріжджі можуть так ефективно впоратися із цим завданням.

Особливості

Бренд:
H&B
Вага:
23
Тип дріжджів
:
Сухие

Відгуки про товар

Відгуків не знайдено

Повернення/обмін

Умови повернення/обміну товару:

Обмін товару проводиться за погодженням у разі виявлення недоліків у товарі під час огляду товару. Товар повинен перевірятися та оглядатися на складі перевізника.

Повернення товару здійснюється у 14-денний термін згідно із Законом 'Про захист прав споживачів'.Детальніше...

0492
165,00 грн.
Немає у наявності
14 днів
BrewTime
BrewTime не лише інтернет магазин, а й виробник обладнання. Наша спеціалізація: самого...
Контакти

Місто: Київ

Наші телефони:

Графік роботи:

пн-нд: 9.00-21.00

Способи доставки
  • — Нова Пошта
  • — Самовивіз
Способи оплати
  • — Оплата на карту
  • — Безготівковий розрахунок
  • — Накладений платіж
  • — Оплата при самовивозі
Наші переваги
  • — Низька вартість за високої якості
  • — Власне виробництво
  • — Повернення і обмін