Умови використання

Перед використанням сайту https://ralex.com.ua (надалі "Сервіс"), що надаються фізичною особою-підприємцем Александровим Романом Володимировичем, код ЄДРПОУ 3229805493 (надалі "Маркетплейс"), будь ласка, уважно ознайомтеся з умовами даної угоди (далі "Умови").

Отримуючи доступ і використовуючи цей Сервіс, ви приймаєте умови цієї угоди. У разі якщо ви не згодні з яким-небудь пунктом даних Умов, Вам необхідно відмовитися від послуг, що надаються даним Сервісом.

Загальні положення

Маркетплейс бере на себе завдання модерації і контролю за правильним та цільовим використанням Сервісу, залишаючи за собою право блокувати або видаляти інформацію з сайту, яка містить нецензурну лексику, образи чи порушує законодавство України.

Відповідальність за опубліковану інформацію

Маркетплейс не несе відповідальності за законність, правильність і повноту інформації, поданої користувачами Сервісу. Інформація, розміщена на сайті користувачами Сервісу, має відповідати законам України.

Наш Сервіс дозволяє розміщувати, залишати посилання, зберігати, ділитися і робити доступними іншими способами інформацію,текст, графічні зображення, відео та інші матеріали.

Відповідальність за розміщену на сайті інформацію несе особа, що розмістила цю інформацію. Маркетплейс тільки надає сервіс для розміщення інформації та у разі звернення правоохоронних органів України або в разі скарги на порушення авторських прав залишає за собою право видалити інформацію в односторонньому порядку.

Інформація, яка розміщується суб'єктами господарювання, повинна:

 • відповідати законодавству України;
 • бути грамотно оформлена українською або російською мовами;
 • містити відомості про суб'єктів господарювання і про їх господарської діяльності;
 • при розміщенні даних надається інформація повинна відповідати назві, описом, фотографіями та іншою інформацією, яка розміщена на відповідній сторінці.

Забороняється розміщувати:

 • інформацію про товари і послуги, які не відповідають законодавству України;
 • інформацію, що порушує авторські права третіх осіб;
 • незаконно отриману приватну або конфіденційну інформацію;
 • інформацію з порнографічним і непристойним змістом, інформацію, пов'язану з насильством;
 • спам, шкідливі програми і віруси (в тому числі посилання);
 • проводити будь-які незаконні дії, які передбачають різні способи шахрайства або вимагання;
 • видавати себе за інший суб'єкт підприємництва або представника організації та/або співтовариства без достатніх на те прав, в тому числі за співробітників Сервісу, а також застосовувати будь-які інші форми і способи незаконного представництва інших осіб в мережі, а також вводити користувачів в оману щодо будь-яких інших суб'єктів господарювання;
 • інформацію, що закликає до насильства, що порушує права людини, що ображає честь і гідність і т. д.

Тарифні плани для постачальників:

 • Кожен користувач, який набуває один з тарифних планів, які пропонуються Сервісом, зобов'язаний надати інформацію про суб'єкта господарювання (скан-копія реєстраційних документів), від імені якого діє на сайті Сервісу.

Здійснення покупок

При купівлі товарів і послуг, що надаються Сервісом, вам може знадобитися вказати інформацію, що має відношення до купівлі,яка необхідна для оформлення замовлення. Сервіс збирає і зберігає інформацію згідно діючої «Політики конфіденційності».

Зміни в Умовах Використання

Сервіс залишаємо за собою право, на свій розсуд, змінювати Умови в будь-який момент. При внесенні суттєвих змін в Умови угоди щонайменше за 7 днів до їх вступу в силу буде надіслано повідомлення. Актуальна версія Умов завжди знаходиться в загальнодоступному користуванні в даному розділі Сервісу.

Правила використання інформації

У разі копіювання будь-якої інформації з сайту Сервісу на інші сайти обов'язково збереження прямого посилання на оригінальну сторінку сайту Ralex.com.ua. Посилання має розташовуватися безпосередньо після скопійованої інформації. Посилання має бути доступна всім користувачам, у тому числі не авторизованим.

Збір інформації з сайту Ralex.com.ua яким-небудь програмами (парсерами) заборонено.

Політика конфіденційності

Сервіс зацікавлений захистити вашу конфіденційність. В розділі "Політика конфіденційності" пояснюється процес обробки ваших даних і наводяться відповіді на питання, пов'язані з використанням персональних даних. З усіх питань розміщення і обробки вашої персональної інформації ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті support@ralex.com.ua. Вся інформація, пов'язана з обробкою персональних даних користувачів сайту, зберігається і обробляється Сервісом згідно закону України про "Захист персональних даних".

Накопичена інформація

Сервіс збирає детальну інформацію про вашої компанії при реєстрації та з відкритих джерел, а також інформацію, яку ми отримуємо, коли ви користуєтеся нашими послугами. Ми збираємо всю інформацію про угоди, які вибудете залучені. Час від часу ми можемо відстежувати відвідувані вами сторінки, час, проведений на сайті, та інші дані. Для цих цілей сайт використовує cookies, вони можуть бути недоступні на вашому браузері. Дана інформація збирається в статистичних цілях.

Використання вашої інформації та ваших переваг

Ми будемо використовувати ваші дані для зв'язку з вами і повідомляти про всі замовлення, які будуть надходити до вас. Для цього ми можемо зв'язатися з вами по електронній пошті, телефону, за допомогою push-повідомлень або повідомлень в особистому кабінеті.

Після того, як ви зареєструєтесь на нашому сайті Сервісі, ви отримаєте доступ до персональної сторінки користувача. Якщо ви не хочете отримувати від нас повідомлення та інші розсилки, будь ласка, вкажіть це у особистому кабінеті або зв'яжіться з адміністрацією Сервісу. Зверніть увагу, що в деяких випадках нам буде все ж необхідно з вами зв'язатися з питань нашого Сервісу.

Конфіденційна інформація

До конфіденційної інформації ми відносимо:

 • паролі користувачів;
 • історію відвідин сторінок;
 • інформацію про ваших фінансових взаєморозрахунках з нами;
 • інформацію про взаєморозрахунки між іншими сторонами, які використовують Сервіс.

Ми ніколи не розкриваємо вашу конфіденційну інформацію публічно або третім особам у ході переговорів.

Політика щодо обробки персональних даних Сервісу доступна в розділі «Політика конфіденційності».

Відкрита інформація

Наш Сервіс служить для поліпшення і автоматизації бізнес-комунікацій,тому більша частина інформації є відкритою і доступною для публічного перегляду:

 • інформація про вашу компанію (назва, реквізити, контакти);
 • інформація про пропоновані товари і послуги;
 • інформація про ціни на товари та послуги;
 • інформація про відгуки про якість послуг, наданих суб'єктами господарювання і т. д.

Правила поведінки на сайті

При спілкуванні на сайті забороняється:

 • Публікувати повідомлення, які порушують чинне законодавство України.
 • Публікувати неправдиву інформацію.
 • Публікувати інформацію, що не має відношення до теми сторінки.
 • Використовувати нецензурні та/або грубі вислови (у тому числі в замаскованій формі).
 • Ображати кого-небудь у прямій або непрямій формі, проявляти неповагу до користувачів Сервісу та модераторам.

Зворотний зв'язок

Якщо у Вас виникли питання за цими умовами, будь ласка, зв'яжіться з нами.