Допомога магазинам

Як продавати товари на Ralex.com.ua


Ralex - це майданчик для продажу товарів у роздріб і оптом. Ми не є продавцем або покупцем товарів. Ми допомагаємо інтернет-магазинам реалізовувати продукцію. Ralex надає платформу, маркетинг, підтримку, займається просуванням і залученням покупців на сайт.

Після вибору тарифного плану та реєстрації продавець отримує доступ до платформи. Оплата за тарифний план виконується онлайн на сайті або перерахуванням на розрахунковий рахунок щомісяця. Про необхідність поповнення балансу Вам буде направлено відповідне повідомлення. Маркетплейс Ralex не втручається у взаєморозрахунки між покупцем і продавцем.

На маркетплейсі Ralex можна продавати будь-які товари, дозволені для інтернет-торгівлі і не заборонені законодавством України.

Для продажу товарів на маркетплейсі в обов'язковому порядку потрібна наявність зареєстрованого ФОП або юридичної особи у продавця, від імені якого він буде здійснювати діяльність і вести взаєморозрахунки з маркетплейсом.

В середньому процедура реєстрації займає 2-3 робочих дні після проходження реєстрації на сайті, отримання пакету документів і посилання на XML.

Ні. Мінімальна сума замовлення не встановлюється. Якщо буде велика кількість звернень з цього приводу ми доопрацюємо цей функціонал.

Ціни встановлює виключно продавець. Вартість товару може встановлюватися вручну або при синхронізації товарів.

Замовлення надходять через сайт та обробляються через особистий кабінет або приймаються в телефонному режимі. На Ralex реалізований доступ до "кинутого кошику". У Вас буде доступ до таких замовлень.

На Ralex можна створювати будь-які варіанти доставки самостійно. Якщо у Вас є складнощі зі створенням способів доставки, зверніться в службу підтримки за адресою support@ralex.com.ua.

Умови повернення та обміну товару передбачені Законом України "Про захист прав споживачів", також можна ознайомитися з Умовами повернення на нашому сайті.

Рейтинг магазину формується на підставі відгуків залишених покупцями. Покупці можуть залишати відгуки на товар без реєстрації та відгуки про якість обслуговування тільки в разі, якщо є зареєстрованими і замовлення оформлене на Маркетплейсі.