Про нас


Про маркетплейс Ralex.com.ua

Маркетплейс Ralex, як і інші наші проекти був запущений для розвитку нових напрямків на території України. Наша команда працює в онлайні ось уже 10-й рік. Перший наш онлайн-проект був реалізований в 2011 році.

Яка мета?

Основним завданням Ralex є можливість для початківця або набирає обертів бізнесу освоїти онлайн-продажу. Ми зацікавлені в надійних магазинах (продавців), які бережуть своє ім'я і хочуть рости на ринку E-commerce.

Ralex - це так само і можливість для усталених магазинів розширити представленість своїх товарів і впізнаваність на ринку інтернет-магазинів, збільшити продажі і розширити клієнтську базу.

Що ми робимо?

Маркетплейси в Україні - це далеко не новина, скажете Ви. І правильно! Сьогодні в Україні є безліч тематичних маркетплейсов, але у багатьох з них практично немає конкуренції, що змушує будь-яку компанію зупиняти темпи розвитку. Ми лише хочемо покласти на ці ваги свій плід праці і дати можливість покупцям і продавцям вибрати найбільш підходящу платформу.

Які перспективи?

Ми сьогодні надаємо доступ до платформи з базовим функціоналом. І вже сьогодні ми знаємо, як і в які терміни будемо нарощувати відвідуваність, як будемо розширювати функціонал платформи і розширювати можливості. Ми обов'язково будемо прислухатися до побажань користувачів платформи і ті, які будуть набирати найбільшу популярність, будемо впроваджувати в першу чергу.


Будемо раді бачити Вас серед наших постійних відвідувачів!