Предупреждение: Для обеспечения высокого уровня обслуживания на этом сайте используются куки (cookies). Продолжая его использование, вы соглашаетесь с тем, что куки (cookies) будут сохраняться на вашем устройстве: Принять ✔

Дріжджі Alcotec Turbo Yeast Pure 48, 135г

Описание

Виробник – Великобританія Hambleton Bard

       Опис:

       Ця серія потужних сухих дріжджів Turbo Yeast Pure (Чисті) 48 для 25 літрів сусла.

       Турбо-дріжджі 48 від англійської компанії Hambleton Bard – це високоякісні європейські дріжджі, які мають масу переваг. Ви можете використовувати їх двома способами. Перший, так званий, швидкий, приготування закваски за 48 годин, другий за 5 діб. У чому відмінність способів?

       Pure 48, не вибагливі дріжджі, з добавкою мікроелементів, завдяки яким вони вже очищають продукт (не плутати з освітлювачем або бентонітом), нормально відносяться до перепадів температури – набагато краще, ніж дріжджі інших торгових марок. При тому, що оптимальна температура середовища для більшості типів дріжджів становить 25°С, ці дріжджі впораються з підвищенням понад 30°С. І в залежності від кількості цукру та витримки, Ви отримаєте потрібну Вам міцність сусла:

       Відмінний варіант, якщо вам потрібен через три дні ваш улюблений дистилят, а ви тільки ставите продукт.

       Це вдосконалений аналог дріжджів класичних Turbo Yeast Classic 48, який позиціонується як флагман торгової марки, що характеризується ще більшою чистотою кінцевого продукту.

       Склад:

       Дріжджі, поживні речовини, вітаміни та мікроелементи.

       Як правильно використовувати:

       У теплій воді розчинити 6 кг. цукру чи декстрози. Якщо ви використовуєте звичайний цукор, рекомендуємо його інвертувати (процес розщеплення цукрів до глюкози та фруктози). Отриманий сироп додайте в ємність для бродіння, щоб загальний обсяг сировини становив 25-27 літрів. Перед додаванням дріжджів переконайтеся, що температура сусла не перевищує 27-30 °С.

       Додайте турбо дріжджі 48 в сусло і перемішайте (уникайте утворення грудочок). Процес бродіння проходить рівномірно. Пробуйте експериментувати з кількістю цукру (додайте більше), чітким дотриманням усередненої температури та збільшеною витримкою сусла. Після закінчення бродіння дайте суслу відстояти пару днів (2-3), не поспішайте заливати в куб. Сусло ще більше освітлиться, дріжджова клітина осяде, дистилят буде повністю позбавлений дріжджового запаху. Результат перевищить свідчення виробника.

          Після закінчення бродіння рекомендуємо освітлювати сусло засобом для освітлення.
Освітлення звичайно робить сусло значно красивіше, а смак стає більш згладженим.

Характеристики

Бренд:
H&B
Вес:
130
Тип дрожжей
:
Сухие

Отзывы о товаре

Отзывы не найдены

Возврат/обмен

Условия возврата/обмена товара:

Обмен товара производится по согласованию в случае выявления недостатков в товаре при осмотре товара. Товар должен проверяться и осматриваться на складе перевозчика.

Возврат товара осуществляется в 14-дневный срок согласно Закона "О защите прав потребителей".Детальнее...

ДТ-YP48
179,00 грн.
В наличии
14 дн.
+
Отложить
BrewTime
BrewTime не только интернет магазин, но и производитель оборудования. Наша специализац...
+380(93)170-78-17
Задать вопрос
Контакты

Город: Киев

Наши телефоны:

График работы:

пн-вс: 9.00-21.00

Способы доставки
  • — Новая Почта
  • — Самовывоз
Способы оплаты
  • — Оплата на карту
  • — Безналичный расчёт
  • — Наложенный платёж
  • — Оплата при самовывозе
Наши преимущества
  • — Низкая стоимость при высоком качестве
  • — Собственное производство
  • — Возврат и обмен