Попередження: Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому пристрої: Прийняти ✔

Зареєструвати новий обліковий запис продавця

Так як продавці торгують на нашому маркетплейсі, ми (Ralex Маркетплейс) зобов'язані запитувати певну інформацію про них. Наприклад, назва компанії і опис продавця видять покупці і допомагають відрізнити одного продавця від іншого; адреса використовується для розрахунку доставки.

Крім того, ми запитуємо деякі персональні дані, такі як ім'я, прізвище, телефон та адресу електронної пошти. Вони необхідні, щоб створити обліковий запис адміністратора для продавця в нашій системі. Продавці працюють з магазином, використовуючи ці облікові записи. Адреса електронної пошти необхідна, щоб відрізняти адміністраторів один від одного. Ви входите в магазин, використовуючи адресу електронної пошти, вказану тут. Імена обов'язкові, так як у одного продавця може бути кілька адміністраторів, це допомагає розмежовувати відповідальність.

Ми (Ralex Маркетплейс) також відправляємо листи з інформацією про дії в Вашому обліковому записі (наприклад, повідомлення про статус замовлень, повідомлення про зміну пароля та інші) на вказану адресу електронної пошти. З цієї причини ми зберігаємо Вашу адресу електронної пошти, поки Ви є нашим клієнтом. Якщо Ви вирішите, що більше не хочете користуватися послугами нашого маркетплейсу і хочете, щоб Ваші дані були видалені з нашої бази даних (або хочете отримати всі персональні дані, пов'язані з вашим обліковим записом), будь ласка, відправте лист на [email protected]

Якщо Ви вважаєте, що Ваші персональні дані використовуються не за призначенням, Ви маєте право звернутися зі скаргою в наглядовий орган. Згідно "Загального регламенту щодо захисту даних" в ЄС ми зобов'язані повідомити Вам про це право, ми не плануємо використовувати Ваші дані не за призначенням.